Zajęcia przedprzedszkolne


 

CF7432FC FA25 4157 9ABF 9D7E5F781731

 

 Trzygodzinne, wszechstronnie rozwijające zajęcia będące przedsmakiem prawdziwego przedszkola. Głównym celem jest przygotowanie dziecka do bezstresowego startu przedszkolnego.

  Miła, przyjazna atmosfera oraz bezpieczna przestrzeń sprzyjają odnalezieniu się dziecka w nowej dla niego sytuacji, wykształceniu pozytywnych interakcji z grupą rówieśników i dorosłymi opiekunami.

  Podczas spotkań dzieci uczą się komunikowania własnych potrzeb i wyrażania emocji, ćwiczą samodzielność podczas jedzenia i czynności higienicznych. Zajęcia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w jak najszerszym zakresie stymulować rozwój umiejętności  i wiedzy dziecka. Podczas radosnych aktywności dbamy o rozwój koncentracji i pamięci, ćwiczymy koordynację wzrokowo-słuchową, rozwijamy świadomość własnego ciała oraz dużą i małą motorykę.

  Na trzygodzinne spotkania składają się bloki: edukacyjne, plastyczne, muzyczno-ruchowe i relaksacyjne. Nieodłącznym elementem jest wspólne śniadanko, dbałość o higienę i trening czystości, zasady dobrego wychowania i dobra zabawa.

  Przedprzedszkole prowadzone jest w kameralnej grupie. Rodzic/opiekun może uczestniczyć w zajęciach, zgodnie z indywidualnymi potrzebami dziecka

 

Wiek: 2 – 4 lata

 

Terminy: Pon – Pt, godz. 10.00 – 13.00 a już niebawem zajęcia w godzinach popołudniowych.

 

 

Zapisy przez cały rok!

 

Zapraszamy!

 

CA2F6815 80D3 4942 B844 78A63481A699